juzwa tanie linie

5 powodów, dla który przewozy JUZWA są lepsze niż tanie linie lotnicze

Planując podróż zagraniczną, pierwszą decyzją, jaką zwykle podejmujesz, jest ta o rodzaju transportu. Ostateczny wybór sprowadza się zazwyczaj do dwóch opcji: (auto)bus czy samolot? Jeśli wahasz się, czy jadąc do Niemiec lub Holandii warto postawić na busa, zapewniamy Cię, że tak. Oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz przewozy JUZWA. 

 

Niemcy i Holandia to popularne kierunki wyjazdowe Polaków. Podróżujemy tam za pracą, szukając lepszego miejsca do życia, czy po prostu – turystycznie. Niezależnie od motywacji, każdy wyjeżdżający musi zmierzyć się z tym samym dylematem: czym jechać? 

Busy do Niemiec, busy do Holandii

Popularność tanich linii lotniczych spowodowała rewolucję na rynku podróżniczym. To, co wcześniej było przywilejem wybranych, teraz stało się powszechną usługą, dostępną nawet dla tych z niezbyt zasobnymi portfelami. Tanie bilety do Niemiec i tanie bilety do Holandii skusiły wielu pracowników i turystów do zmiany dotychczasowego środka lokomocji. I tak, oczarowani możliwością podniebnego podróżowania, Polacy zapomnieli o innych, bardziej – nomen omen – przyziemnych, a jednak pod wieloma względami lepszych, rozwiązaniach komunikacyjnych. Dlaczego wybierając się za granicę powinieneś bez obaw postawić na tradycyjne, busowe przewozy do Niemiec czy przewozy do Holandii?

Tanie bilety do Niemiec, tanie bilety do Holandii? – cena to nie wszystko

Skuszeni “tanimi” lotami często bezrefleksyjnie kupujemy bilety do różnych państw europejskich, nie próbując nawet zweryfikować, czy nasze wyobrażenia odnośnie do podróżowania w przestworzach są zgodne z rzeczywistością. Samolotem tanich linii przemieszcza się opłacalnie, szybko i wygodnie? Niekoniecznie. Są sytuacje, w których nowoczesny bus – pojazd najwyższej klasy, wyposażony w wygodne fotele, klimatyzację, wi–fi i gniazdka elektryczne zdecydowanie wygrywa z samolotem. Poznaj nasze argumenty, które sprawią, że inaczej spojrzysz na busy Polska-Niemcy czy busy Polska-Holandia. 

 

1. Tanie bilety do Niemiec i tanie bilety do Holandii bez zaskoczeń

Największą zaletą podróżowania busem jest oczywiście stała i relatywnie niska cena. Co ważne – nawet jeśli zdecydujesz się na zakup biletu na krótko przed wyjazdem, to nadal pozostanie ona bez zmian. 

Tymczasem polowanie na tanie przeloty wymaga czasu oraz precyzyjnego planowania podróży. Jeśli zdarzy Ci się sytuacja awaryjna i będziesz nerwowo wpisywał w wyszukiwarkę: tanie bilety Niemcy lub tanie bilety Holandia, okaże się, że linie lotnicze nie mają Ci do zaoferowania nic…taniego. 

 

 

2. Prostsze formalności

Kupujesz bilet, wsiadasz do busa pod swoim domem, wysiadasz pod wskazanym adresem. Prosto i bez problemów, od drzwi do drzwi. Nawet jeśli rozpoczynasz podróż z dworca autobusowego, to zazwyczaj znajduje się on w centrum miasta, gdzie łatwo dojedziesz komunikacja miejską.

 

Jednak jeśli zdecydujesz się na usługi tanich linii lotniczych, czeka Cię szereg formalności, które znacznie wydłużą faktyczny czas podróży i podniosą jej koszt. Rozbudowane procedury bezpieczeństwa, konieczność stawienia się na lotnisku na długo przed wylotem, wreszcie – lokalizacja lotniska, które w przypadku tanich linii zazwyczaj znajduje się na peryferiach… – to wszystko sprawia, że wielu pasażerów ostatecznie wybiera podróż drogą lądową.

 

3. Bezpieczniejszy bagaż

Wyobrażasz sobie, że po przyjeździe na miejsce, gdy marzysz już tylko o prysznicu i łóżku, okazuje się, że Twój bagaż zaginął albo poleciał na inne lotnisko? Podróżując busem, nie musisz się obawiać podobnej sytuacji. Prawdopodobieństwo zaginięcia Twojej walizki jest naprawdę znikome. Co ważne, pomimo regulaminowych ograniczeń dotyczących ciężaru bagażu, na pewno nie grozi Ci dopłata za niewielkie przekroczenie przewidzianej wagi.

 

4. Podróż do Niemiec i Holandii – bus czy samolot?

Wielu podróżujących na trasie Polska – Niemcy, czy Polska – Holandia wybiera transport busem ze względu na niedogodności, jakie pojawiają się w związku z przebywaniem w przestworzach. I chociaż latanie samolotami jest naprawdę bezpieczne, to część pasażerów odczuwa ogromny lęk, np. przed turbulencjami czy złym samopoczuciem na pokładzie samolotu. Tymczasem podróżowanie busem – zdaniem wielu naszych klientów – jest nie tylko wygodne, ale i przyjemne. Dlaczego? Tego dowiesz się w punkcie 5!

 

5. Wygodniej i przyjemniej

Podróżowanie nowoczesnym oraz doskonale wyposażonym busem sprawia, że czas spędzony na jego pokładzie upływa miło i komfortowo. Wielu naszych pasażerów przyjemnie wykorzystuje godziny podróży, oglądając zaległe seriale, słuchając ulubionej muzyki, czy po prostu – nadrabiając zaległości w spaniu. W przeciwieństwie do warunków panujących w samolocie, te panujące w busie są bardzo wygodne. Szeroka kanapa, odpowiednia temperatura, dostęp do wi-fi, naładowany telefon, ulubione przekąski pod ręką i… można jechać!

Polacy wolą busy!

Przewozy Polski do Niemiec czy Holandii to sprawdzona i popularna forma transportu zarówno  do pracy, jak i w celach wypoczynkowych. Mimo wielu kilometrów do przejechania, Polacy chętnie wybierają busy ze względu na komfort jazdy, bezpieczeństwo podróżowania, a także bardzo dobrą cenę. 

Tanie linie lotnicze nie są w stanie zapewnić podróżującym tych wszystkich udogodnień, jakie oferuje dynamiczny i doświadczony przewoźnik. Wszystkim wyjeżdżającym do pracy lub w celach turystycznych polecamy nasze przewozy Polska-Niemcy, Niemcy-Polska oraz przewozy Polska-Holandia, Holandia-Polska. 

Jak kupić tani bilet z Polski do Niemiec, z Polski do Holandii, z Holandii do Polski lub z Niemiec do Polski? 

Nic prostszego! Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i zrób rezerwację od ręki:

Polska
+48 502 505 506
+48 774 313 440

Holandia
+31 633 644 133

Niemcy
+49 160 623 5514

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email