Busy do Holandii

Interesuje Cię transport busem do Holandii? Planujesz urlop lub wybierasz się odwiedzić bliskich w jednym z holenderskich miast? A może pracujesz w Holandii i poszukujesz elastycznego, codziennego, pewnego, a jednocześnie taniego transportu z Polski do Holandii i z Holandii do Polski? Jesteś w dobrym miejscu! Firma transportowa JUZWA proponuje komfortowe, bezpieczne, szybkie i tanie przewozy do Holandii, realizowane na wielu trasach. Codziennie!

Nasze busy obsługujące trasy do Holandii to gwarancja wygody i bezpiecznej podróży, idealnie dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Poznaj naszą ofertę!

Przewozy do Holandii 

Busy do Holandii to idealna alternatywa dla komunikacji lotniczej, pociągów czy autobusów dalekobieżnych. Dlaczego? Otóż:

 • busy to rozwiązanie bardziej elastyczne, a codzienne kursy pozwalają lepiej dopasować opcję wyjazdu do indywidualnych potrzeb,
 • nie musisz podróżować z wieloma obcymi osobami – to zwiększa Twoje bezpieczeństwo,
 • nasze busy to pojazdy nowe, sprawne i doskonale wyposażone, dzięki czemu podróżujesz bezpiecznie i komfortowo,
 • przewozy, jakie proponujemy, obsługują wiele tras. Z łatwością wybierzesz najdogodniejsze połączenie i dotrzesz w dowolnie wybrane miejsce na terenie Holandii,
 • transport do Holandii realizowany przez firmę JUZWA to także wygodna rezerwacja biletu (telefonicznie lub online) oraz elastyczny sposób płacenia, zarówno w złotówkach, jak i w euro.

Opcja door to door 

Opcja podróży “od drzwi do drzwi” czy też inaczej “ze wskazanego adresu pod wskazany adres” to najlepszy sposób, aby zaoszczędzić czas i pieniądze oraz uniknąć stresu związanego np. z koniecznością przesiadki i skorzystania z innych, dodatkowych środków transportu na terenie Holandii. Dlatego proponujemy naszym pasażerom rozwiązanie, jakim jest przewóz osób z odbiorem ze wskazanego podczas rezerwacji adresu i dowiezienie dokładnie pod wskazany adres w Holandii. Sprawdź szczegóły proponowanej usługi oraz nasz obszar odbioru pasażerów ze wskazanego adresu.

 

Skąd jedziemy do Holandii?

W ramach usługi, jaką jest transport busem do Holandii, zapewniamy naszym pasażerom codzienne wyjazdy z i powroty do kilku województw w Polsce. Obsługujemy województwa:

 • podkarpackie
 • małopolskie
 • opolskie
 • śląskie
 • dolnośląskie
 • lubuskie
 • łódzkie
 • świętokrzyskie
 • wielkopolskie

Dokąd jedziemy do Holandii?

Podobnie jak w przypadku usługi, jaką są nasze przewozy z Polski do Niemiec, tak i trasę do Holandii nasze busy pokonującodziennie. Każdego dnia docieramy do wielu miast i ich okolic na terenie Niderlandów. Odwiedzamy miasta:

Venlo, Horst, Venray, Deurne, Schijndel, Eindhoven, S’ hertogenbosch, Waalwijk, Tilburg, Breda, Roosendaal, Bergen op Zoom, Nijmegen, Tiel, Gorinchem, Dordrecht, Rotterdam, Vlaardingen, Hoogvliet, Spijkenisse, Maassluis, Naaldwijk, Delft, Zevenaar, Arnhem, Veenedaal, Ede, Zeist, Utrecht, Woerden, Gouda, Alphen aan den Rijn, Zoetermeer, Den Haag, Leiden, Enschede, Hengelo, Almelo, Deventer, Apeldoorn, Epe, Harderwijk, Ermelo, Putten, Nijkerk, Amersfoort, Hilversum, Bussum, Huizen, Almere, Diemen, Amstelveen, Aalsmeer, Lisse, Noordwijk aan zee, Hillegom, Haarlem, Amsterdam, Zandvoort, Zaanstad, Purmerend, Castricum, Heiloo, Alkmaar, Heerhugowaard, Hoorn, Schagen, Den Helder.

Nasza flota na przewozy do Holandii 

Szybkie, wygodne i bezpieczne dotarcie do celu podróży umożliwiają naszym pasażerom nowoczesne, niezawodne samochody marki Renault Trafic 8+1. Każdy bus do Holandii jest także znakomicie wyposażony – m.in. w wygodne fotele, wielostrefową klimatyzację oraz nowoczesny system pasów bezpieczeństwa. Takie połączenie daje gwarancję komfortu jazdy, nawet podczas długiej podróży.

Kierowcy obsługujący poszczególne trasy to doświadczeni profesjonaliści, znakomicie znający przemierzane drogi i posiadający wszelkie niezbędne kwalifikacje, które nieustannie poszerzają. Podróż z nimi jest zawsze bezpieczna i komfortowa!