Transport busem do Niemiec? Jesteś w najlepszym miejscu, aby sięgnąć po najlepszą ofertę! Naszym Klientom proponujemy bezpieczną, komfortową podróż w zdecydowanie atrakcyjnej cenie. Z nami zyskujesz pewność:

 • bezpieczeństwa,
 • wygody, od chwili rezerwacji biletu, aż do momentu, w którym dotrzesz w dowolnie wybrane miejsce na terenie Niemiec,
 • komfortu podróżowania nowoczesnym busem, prowadzonym przez doświadczonego kierowcę,
 • optymalnego połączenia “z adresu pod adres”, pozwalającego zaoszczędzić Twój cenny czas,
 • najlepszej ceny.

Nasze busy realizują przejazdy do Niemiec codziennie, dzięki czemu możesz swobodnie wybrać termin swojej podróży. Niezależnie od tego, czy udajesz się do pracy, czy wręcz przeciwnie – na urlop, podróż z firmą JUZWA to zawsze najkorzystniejsze rozwiązanie. Przekonaj się!

Przewozy do Niemiec 

Przewozy z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski to jedna z naszych propozycji, jaką kierujemy do wszystkich ceniących sobie bezpieczne, komfortowe podróżowanie w zdecydowanie dobrej cenie. Pracujesz na terenie Niemiec? A może wybierasz się za granicę odwiedzić rodzinę? Planujesz zwiedzić kilka miejsc u naszych zachodnich sąsiadów? W każdym przypadku nasze busy sprawdzą się idealnie.

Nasze busy na trasie Niemcy – Polska realizują swoje przejazdy codziennie, dlatego możesz optymalnie dostosować wybrane połączenie do czasu swojego wyjazdu. To dobra wiadomość zwłaszcza dla osób pracujących na terenie Niemiec. Dzięki codziennym połączeniom można elastycznie dostosowywać czas wyjazdu i powrotu z pracy. Co więcej, transport busem do i z Niemiec z firmą JUZWA nie kosztuje dużo. Cena Cię nie ogranicza – możesz podróżować tak często, jak tylko chcesz. Dodatkowo, dla naszych stałych Klientów, przewidujemy atrakcyjne rabaty i promocje na bilety.

Opcja door to door

Skorzystaj z naszej opcji, jaką są przewozy door to door (z ang. z adresu pod adres). Na czym polega takie rozwiązanie? Otóż w wybranych miejscowościach oferujemy pasażerom możliwość odebrania ze wskazanego adresu. W tym wypadku dowozimy pasażerów także dokładnie pod wskazany adres. Taka opcja eliminuje konieczność korzystania z dodatkowych środków transportu, pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas. Dodatkowo, jeśli obawiasz się niedogodności związanych z pobytem w obcym miejscu na terenie Niemiec, opcja door to door sprawi, że dotrzesz bezpośrednio w miejsce docelowe.

Po prostu sprawdź nasz obszar odbioru pasażerów ze wskazanego adresu.

Transport busem do Niemiec 

Planujesz podróż do Niemiec? Sprawdź nasze połączenia!

Dokąd do Niemiec jeździmy? 

Na terenie Niemiec docieramy do następujących miast oraz ich okolic:

Cottbus, Dresden, Vetschau, Lubbenau, Berlin, Potsdam, Brandenburg, Burg, Magdeburg, Wanzleben, Helmstedt, Konigslutter, Wolfsburg, Braunschweig, Wolfenbuttel, Salzgitter, Hildesheim, Lehrte, Hannover, Garbsen, Seelze, Rinteln, Porta Westfalica, Minden, Bad Oeynhausen, Bilefeld, Osnabruck, Melle, Munster, Rheine, Nordhorn, Gutersloh, Oelde, Ahlen, Hamm, Bergkamen, Dortmund, Herne, Unna, Recklinghausen, Bochum, Essen, Gelsenkirchen, Bottrop, Dorsten, Oberhausen, Moers, Krefeld, Willich, Kempen, Duisburg, Kevelaer, Kleve, Geldern, Voerde, Hammiinkeln, Goch, Emmerich, Nettetal, Bocholt.

Przewozy z Polski do Niemiec

W Polsce zapewniamy codzienne wyjazdy i powroty do poniższych województw:

 • podkarpackie
 • małopolskie
 • śląskie
 • opolskie
 • dolnośląskie
 • lubuskie
 • świętokrzyskie
 • wielkopolskie
 • łódzkie

Nasza flota na przewozy do Niemiec

Nasze busy obsługujące przewozy do Niemiec to głównie Renault Trafic 8+1 – niezawodne, zawsze rzetelnie sprawdzone, doskonale wyposażone (m.in. przestronne fotele, WiFi, wielostrefowa klimatyzacja).