10 przejazd 4-blog

Jak jeździć busami Juzwa za darmo?

Podróżowanie w dzisiejszych czasach stało się banalnie proste. Można zaledwie w kilkanaście godzin znaleźć się po drugiej stronie globu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zarówno wyjazdy turystyczne, jak i zawodowe, choć opłacalne, to jednak wiążą się z pewnymi kosztami.

Zostańmy chwilę przy wyjazdach do pracy. Zakładam, że jeśli podróżujesz za przysłowiowym “chlebem”, to najtrudniejszym dylematem bardzo często jest podjęcie decyzji: odwiedzić bliskich, których nie widziałeś przez dłuższy czas i za którymi bardzo tęsknisz, czy odłożyć kolejne “kilka” groszy.

Część z naszej załogi również doświadczyła tego nieprzyjemnego uczucia, dlatego przygotowaliśmy prezent dla wszystkich naszych, stałych klientów – każdy 10 przejazd otrzymasz od nas w prezencie, za darmo.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja kierowana jest absolutnie do każdego, kto systematycznie podróżuje naszymi busami do Polski, Holandii oraz Niemiec. Co więcej, do akcji wliczają się również przejazdy opłacone przez towarzysza podróży. Oznacza to, że jeśli kilkukrotnie podróżowałeś ze swoją drugą połówką, to Wasze przejazdy sumują się, dzięki czemu będziesz mógł skorzystać z darmowego, 10 przejazdu zdecydowanie wcześniej.

Czy są jakieś ograniczenia?

Tak. Niestety musieliśmy wprowadzić pewne ograniczenia, które dotyczą dwóch grup. Pierwszą z nich są dzieci poniżej 10 roku życia oraz podmioty, takie jak np. agencje pracy – ich promocja nie obejmuje.

Jak darmowy, 10 przejazd wygląda w praktyce?

Jeśli już wiesz, że Twój kolejny przejazd będzie tym darmowym, to wystarczy, że wsiadając do busa, poinformujesz o tym kierowcę. Wcześniej otrzyma on od nas wiadomość, że pan Jan Kowalski będzie w danym dniu podróżował za darmo.

Pamiętaj jednak, aby przygotować dokument tożsamości, ponieważ nasi kierowcy są zobligowani do weryfikacji Twoich danych osobowych.

Jeśli jednak nie jesteś pewien, która z podróży będzie tą gratisową, to w każdej chwili możesz zweryfikować swój status przejazdów, dzwoniąc do naszego biura obsługi klienta pod nr:

  • Polska +48 502 505 506, +48 774 313 440
  • Holandia +31 633 644 133
  • Niemcy +49 160 623 5514

Dzięki temu otrzymasz odpowiedź w zaledwie 3 minuty.

Czy darmowy przejazd można wymienić na pieniądze?

Przygotowując promocję 10 przejazdu gratis, myśleliśmy przede wszystkim o rodzinie osoby, która z nami podróżuje i tym, by mogła za darmo odwiedzić swoich bliskich. Z tego powodu nie ma możliwości wymiany podróży na ekwiwalent pieniężny ani rzeczowy.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące promocji, kliknij TUTAJ, by dowiedzieć się więcej.

Nie czekaj, zadzwoń, spotkajmy się w Juzwa – busie i wykorzystaj swój bezpłatny przejazd. Do zobaczenia.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email